Sprzedajesz mieszkanie do skupu nieruchomości? Musisz to przeczytać…

Każdy kto myśli o sprzedaniu mieszkania zapewne chciał wpisać w wyszukiwarkę hasło: “skup nieruchomości Gdańsk” lub coś podobnego, i wybrać pierwszą lepszą firmę.

Jest to bardzo duży błąd, ponieważ w ostatnich czasach przepaść pomiędzy różnymi firmami znacznie się powiększyła. Skup nieruchomości skupowi nieruchomości jest jeszcze bardziej nierówny.

Jeżeli faktycznie masz zamiar skorzystać z usług świadczonych przez firmę, której specjalnością jest skup nieruchomości, to koniecznie zastosuj się do poniższych wskazówek, ponieważ skupy mieszkań bardzo patrzą na te rzeczy, a im bardziej dostosujesz swoje mieszkanie ich wizji, tym bardziej będą chętni zapłacić Ci więcej.

Skup nieruchomości lubi porządek

Pokaż im, że dbasz o wysokie standardy i niech ujrzą mieniący się wręcz dom.

Jeśli nie masz czasu, aby to zrobić, zawsze można zatrudnić kilka profesjonalnych firm sprzątających. Upewnij się, że umyją: 

  • dywany, 
  • deski podłogowe i ściany 
  • i okna wewnątrz i na zewnątrz.

Skup mieszkań jest podatny na pierwsze wrażenie (bo też są ludźmi), a to wszystko dąży do zmaksymalizowania go. Warto o tym pamiętać.

Reklama: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Kup podstawowe rzeczy

Jeśli dążysz do wyższej wartości nieruchomości, należy pomyśleć o inwestowaniu w podstawowe elemeny. Mogą one obejmować niektóre urządzenia AGD, takie jak zmywarka i pralka. Możesz również rozważyć mikrofalówkę i odkurzacz, jeśli chcesz, aby było jeszcze ładniej. Jeśli chcesz się bardziej postarać, możesz również zostawić w mieszkaniu kilka niezbędnych przedmiotów, takich jak naczynia, prześcieradła i suszarka.