Samsung próbuje odzyskać pozycję po wpadce z Note 7

11 września 2017
Medyczna strona odchudzania
19 września 2017

Producent marki Samsung nie ustaje w nowych rozwiązaniach. Po strasznej wpadce związanej z wybuchającym smartfonem Note 7, koreańska firma stara się odzyskać wizerunek na rynku technologii. Od pewnego czasu mówi się o pierwszym składanym smartfonie z elastycznym ekranem, a teraz otrzymujemy informację o próbie zrewolucjonizowania rynku nie tylko telewizorów, ale jednocześnie laptopów i tabletów wprowadzając ekrany holograficzne.

Szerokim echem odbiła się informacja, że koreański producent otrzymał już patent od Amerykańskiego Biura Patentów i Znaków Towarowych, więc informacja wydaje się być bardzo wiarygodna. Jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, niewiele jeszcze wiadomo. Pierwsze co nam jednak przychodzi do głowy, to oczywiście kolejne okulary, bez których nowa technologia nie będzie mogła się obejść. Nic jednak bardziej mylnego. Najnowszy system laserów wraz z specjalnymi innymi materiałami, mają sprawić, że będziemy mogli oglądać trójwymiarowy obraz patrząc bez okularów na wyświetlacz.

Niestety, jest to jedyna informacja, którą udało się znaleźć na temat tej technologii. Samsung zapewne specjalnie pilnuje, aby szczegółowe informacje nie wypłynęły na rynek, ponieważ zbliżają się targi w Las Vegas, gdzie zapewne będą chcieli oficjalnie ogłosić swoje plany na najbliższe lata.

Czytaj więcej: Serwis RTV Bydgoszcz