Oczyszczanie wodorowe

Coraz więcej osób przechodzi na brwi pudrowe zamiast microblading
15 lipca 2021
Dom zakupiony z gdańskiego skupu domów. Na dachu ma trawę, dookoła również jest trawa. Prosty, jedno-piętrowy domek z poddaszem.
Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania
27 grudnia 2021

Oczyszczanie wodorowe

twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym

Oczyszczanie wodorowe przebiega następująco – w głąb skórę wprowadzane są mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru, których zadaniem jest oczyszczanie komórek skóry. Wodór ten wprowadzony jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary wodoru sprawiają, że pierwiastek ten jest w stanie wniknąć głęboko w strukturę skóry. Gdy już tam dotrze, eliminuje wolne rodniki, które odpowiedzialne są za pojawianie się oznak starzenia skóry.

 

Wyszukując informacji na temat oczyszczania wodorowego z pewnością miałaś okazję wpisywać w wyszukiwarkę hasło: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”, co mogło nie być zadowalające. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie ten tekst, który zawiera szczegółowe informacje o zabiegu oczyszczania wodorowego.

 

Etapy oczyszczania wodorowego

Pełny zabieg oczyszczania wodorowego składa się z czterech etapów. Pierwszym z nich jest peeling kawitacyjny, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w porach skóry. Potem przeprowadzany jest zabieg wprowadzania aktywnego wodoru do głębokich warstw skóry. Następnie przeprowadzana jest elektroporacja na bazie kwasu hialuronowego. Ostatnim etapem jest masaż skóry twarzy przy zastosowaniu odpowiednio dobranych produktów.

 

Oczyszczanie wodorowe – popularność, wskazania i przeciwwskazania

Zabieg oczyszczania wodorowego cieszy się dużą popularnością, do tego znaleźć go można w ofercie wielu dobrych salonów kosmetycznych. Efekty zabiegu widoczne są od razu. Skóra praktycznie natychmiastowo staje się dogłębnie nawilżona, zrewitalizowana, odświeżona i odżywiona. Szkodliwe wolne rodniki zostają zneutralizowane przez aktywny wodór, co sprawia że proces starzenia się skóry został czasowo wstrzymany. Zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji, ani przygotowań.

 

Sprawdź: Medycyna estetyczna Bydgoszcz

 

Niektórym przeciwwskazaniami do tego zabiegu są: alergie, cukrzyca, infekcje, ciąża, karmienie piersią oraz aktywna opryszczka.

 

Mimo kilku przeciwwskazań oczyszczanie wodorowe jest zalecane dla osób w każdym wieku i obu płci. Zabieg świetnie nada się dla osób, których skóra twarzy często doświadcza działania zanieczyszczeń miejskich oraz ich skóra jest generalnie zmęczona, sucha i pozbawiona blasku.

Komentarze są wyłączone.