Koniec lata coraz bliżej! Co będzie modne tej jesieni?

Co wziąć pod uwagę wybierając ogrodzenie? Z pamiętnika budowy domu!
25 września 2018
Kosmetyki bez konserwantów
10 października 2018

Koniec lata coraz bliżej! Co będzie modne tej jesieni?

Skończyły się wakacyjne urlopy. Wrzesień mamy w tym roku piękny i ciepły, ale już wkrótce czekają nas jesienne rześkie poranki i chłodne wieczory. Jakich trendów możemy się spodziewać? Jakie stylizacje do pracy i do szkoły sprawdzą się idealnie?

Ma być kolorowo, ma być radośnie, ma być… zwierzęco. O ile popularna panterka jest modna od kilku sezonów, o tyle projektanci będą nas przekonywać do nowych wzorów zwierzęcych. Czekają na nas bluzki, koszule, płaszcze we wzory imitujące wężową skórę. Do bardziej odważnych stylizacji można wykorzystać biało-czarną zebrę! Ciekawie?
Kolejnym zaskoczeniem będzie z pewnością renesans stylu kowbojskiego. Wszelkiego rodzaju frędzle przy koszulach czy sweterkach, kolorowe paciorki i koraliki to zdecydowany must have nadchodzącego sezonu. Wzorzysta bandana w indiańskie wzory, zakładana na głowę lub wiązana pod szyją? Dlaczego nie?! Moda rodem z Dzikiego Zachodu była bardzo popularna pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Czy ma szansę powrócić?

Co prawda krata już żadną nowością nie jest, ale czeka nas tutaj eksplozja barw. Połączenie żółtego z niebieskim, żółtego z zielonym brzmi i wygląda odjazdowo! Mniej odważne panie, również znajdą coś w klasyczny, czerwono – granatowy kraciasty wzór. Wszystko wskazuje na to, że nasza ulubiona krateczka po raz kolejny odniesie sukces.
To tylko kilka propozycji, które przygotowały firmy odzieżowe. Jak widać, projektanci ciągle mają głowę pełną pomysłów, ale równie chętnie odkurzają dawno zapomniane modowe szlagiery. Zachęcam do ciągłego poszukiwania inspiracji, bo jak wiadomo – moda nie znosi nudy!

Komentarze są wyłączone.